Jdi na obsah Jdi na menu
 


kočičky

6. 11. 2009

ObrazekKočičky

Kočičky jsou má oblíbená zvířata. Doma mám jednu kočičku ta se jmenuje Líza. Mám jí moc ráda. Je plemeno Kočka domácí, je krátkosrstá a je mourovatá - barva je černohnědá. Většinou jí dávám kupovanou stravu - to znamená : konzervy, kočičí pamlsky, kočičí paštiky apod. Spí venku, vždy si zaleze do venkovní budovy do teploučka a tam spí. Odpoledne po škole se s ní pomazlím, ráno před školou ji většinou nevidím. Škoda. Je to 1. kočka kterou mám. Chodíme s ní pravidelně k veterináři. Vozíme ji v krabici s dírami aby kočka mohla dýchat a mohla se dívat ven. Také kromě kočičky mám i rybičky a křečka. Jednou se mi stalo že mi

Obrazekkočka frnkla do mého pokoje kde mám v kleci křečka, převrátila klec, křečka vzala do zubů a frnkla zase ven. Tohle se mi už nikdy nesmí stát, myslela jsem že už je po křečkovi. Uf Žofinka to přežila, teď si na to už dávám pozor. Někdy když si chci vzít kočku do pokoje, dám klec s křečkčm do obýváku a vezmu si kočku do pokoje, hlavně v zimě. Naše kočka je kočkou venkovní dovnitř chodí jen hodně málo. Zálibi mé kočky: běhat a skákat za chovatelem, lovit křečka, rychle běhat, celý den být venku ( jen v létě), hrát si s míčky, běhat za jízdním kolem apod. Hezké ne?

ObrazekNyní mám už dvě kočičky Lízinku a Micinku. Micinka k nám přišla jako toulavá kočka a jednou jsme ji nakrmili a už u nás zůstala. Tedy nerada to přiznávám, ale mám radši Lízinku.

Obrazek